
Koudemiddelverdeler, RD 49, 8 pc, 3/16 inch, 8 mm
069G2337
Type aanduiding: RD49-C08-H08, Type inlaataansluiting: Soldeer, ODM, Uitgangsgrootte [inch]: 3/16 inch, Aantal gaten: 8, Max. Werkdruk [bar]: 49, Verstuivermaat [mm]: 8
069G2337
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aantal gaten | 8 pc |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Behuizingmaat | 49 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Out of scope |
| Goedkeuring | UL |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 15 pc |
| Ingangsgrootte [mm] | 22.00 mm |
| Material Description | RD49-C08-H08 Ref. distributor I/15 |
| Max. Werkdruk [bar] | 49.0 bar |
| Max. Werkdruk [psig] | 711 psig |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Productgroep | Verdeelkoppen |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Koudemiddelverdeler |
| Productnaam SCIP-dossier | RD 21-49 |
| Producttype | RD 49 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossiernr. | 39694a6a-4da9-4d0b-8aaa-c9c95930b238 |
| Type aanduiding | RD49-C08-H08 |
| Type inlaataansluiting | Soldeer, ODM |
| Uitgangsgrootte [inch] | 3/16 inch |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Verstuivermaat [mm] | 8.00 mm |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.416 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.383 Kilogram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424286637 |