
Koudemiddelverdeler, RD 33, 4 pc, 6 mm
069G201404
Type aanduiding: RD33-B06-B04, Type inlaataansluiting: Soldeer, ODM, Aantal gaten: 4, Max. Werkdruk [bar]: 49, Verstuivermaat [mm]: 6
069G201404
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aantal gaten | 4 pc |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Behuizingmaat | 33 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Out of scope |
| Goedkeuring | UL |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 24 pc |
| Ingangsgrootte [mm] | 16.00 mm |
| Material Description | RD33-B06-B04 Ref. Distributor I/24 |
| Max. Werkdruk [bar] | 49.0 bar |
| Max. Werkdruk [psig] | 711 psig |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Productgroep | Verdeelkoppen |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Koudemiddelverdeler |
| Productnaam SCIP-dossier | RD 21-62 -1 |
| Producttype | RD 33 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossiernr. | d0f35c94-aaef-4876-91a4-6f70717107b5 |
| Type aanduiding | RD33-B06-B04 |
| Type inlaataansluiting | Soldeer, ODM |
| Uitgangsgrootte [mm] | 6.00 mm |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Verstuivermaat [mm] | 6.00 mm |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 148.12 Gram |
| Netto gewicht | 148.04 Gram |
| Volume | 0.12 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422028086 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |