
Koudemiddelverdeler, RD 33, 2 pc, 6 mm
069G101402
Type aanduiding: RD33-A06-B02, Type inlaataansluiting: Soldeer, ODM, Aantal gaten: 2, Max. Werkdruk [bar]: 49, Verstuivermaat [mm]: 6
069G101402
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aantal gaten | 2 pc |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Behuizingmaat | 33 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Out of scope |
| Goedkeuring | UL |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 24 pc |
| Ingangsgrootte [mm] | 12.00 mm |
| Material Description | RD33-A06-B02 Ref. Distributor I/24 |
| Max. Werkdruk [bar] | 49.0 bar |
| Max. Werkdruk [psig] | 711 psig |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Productgroep | Verdeelkoppen |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Koudemiddelverdeler |
| Productnaam SCIP-dossier | RD 33-49 -1 |
| Producttype | RD 33 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossiernr. | 29b5503a-3731-47ab-a65e-118b60655a8e |
| Type aanduiding | RD33-A06-B02 |
| Type inlaataansluiting | Soldeer, ODM |
| Uitgangsgrootte [mm] | 6.00 mm |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Verstuivermaat [mm] | 6.00 mm |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.161 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.158 Kilogram |
| Volume | 0.295 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422066361 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |