
Koudemiddelverdeler, RD 21, 3 pc, 5 mm
069G000603
Type aanduiding: RD21-A05-A03, Type inlaataansluiting: Soldeer, ODM, Aantal gaten: 3, Max. Werkdruk [bar]: 49, Verstuivermaat [mm]: 5
Dit product is niet meer leverbaar.
Dit product is niet meer verkrijgbaar, maar u kunt er nog steeds informatie over vinden, zoals servicehandleidingen, tekeningen enz.
Als u op zoek bent naar een vergelijkbaar product, kunt u andere opties binnen hetzelfde producttype bekijken op de pagina met producttypes.: RD
069G000603
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aantal gaten | 3 pc |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Behuizingmaat | 21 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Out of scope |
| Goedkeuring | UL |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 24 pc |
| Ingangsgrootte [mm] | 12.00 mm |
| Material Description | RD21-A05-A03 Ref. Distributor I/24 |
| Max. Werkdruk [bar] | 49.0 bar |
| Max. Werkdruk [psig] | 711 psig |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Productgroep | Verdeelkoppen |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Koudemiddelverdeler |
| Productnaam SCIP-dossier | RD 21-62 -2 |
| Producttype | RD 21 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossiernr. | 4f4fef9b-902c-476d-8c78-bf6cfd24fc45 |
| Type aanduiding | RD21-A05-A03 |
| Type inlaataansluiting | Soldeer, ODM |
| Uitgangsgrootte [mm] | 5.00 mm |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Verstuivermaat [mm] | 5.00 mm |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.048 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.04 Kilogram |
| Volume | 0.012 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422044628 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |