
Microkanaalwarmtewisselaar, MCHE D2400-R, Industriële verpakking
021U2128
Nominale capaciteit R410A [kW]: 50, Ontwerpdruk [MPa]: 1, Temperatuurbereik [°C]: -40 - 110
021U2128
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aansluitmateriaal | Aluminium |
| Aantal buizen [st.] | 100 |
| Amerikaanse EPA-label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Bodymateriaal | Aluminium |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Yes with exemptions |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | 6(c) |
| Goedkeuring | UL |
| Goedkeuring bestandsnaam | SA33862 |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 16 pc |
| Intern volume [cm3] | 10900.000 cm³ |
| Intern volume [inch3] | 665.2 in³ |
| Koelmiddel(en) | 30% PG |
| Materiaal montagestang | Aluminium |
| Material Description | MCHE Rad 32X2X6 DF9001 I/16 |
| Max. Werkdruk [bar] | 10.0 bar |
| Max. Werkdruk [psig] | 145 psig |
| Nominale cap.-condities [IMP] | Luchtsnelheid = 492 ft/minAmbient temp.=32 °FGlycol 30%Inlet temp.=59 °FMedia: water/glycolOutlet temp.=50 °F |
| Nominale cap.-condities [SI] | Luchtsnelheid = 2,5 m/sAmbient temp.=0 °CGlycol 30%Inlet temp.=15 °CMedia: water/glycolOutlet temp.=10 °C |
| Nominale capaciteit R410A [kW] | 50.00 kW |
| Nominale capaciteit R410A [TR] | 14.20 TR |
| Omgevingstemp bedrijf [°C] [max.] | 72 °C |
| Omgevingstemp bedrijf [°C] [min.] | -40 °C |
| Omgevingstemp bedrijf [°F] [max.] | 162 °F |
| Omgevingstemp bedrijf [°F] [min.] | -40 °F |
| Onderdeelnummer | DF9001 |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Onderhoud geschikt | Nee |
| Ontwerpdruk [MPa] | 1.0 MPa |
| Ontwerpdruk [psig] | 145 psig |
| Product line | Micro Channel Heat Exchangers |
| Productaccessoires | Nee |
| Productgroep | Warmtewisselaars |
| Productnaam | Microkanaalwarmtewisselaar |
| Producttype | MCHE D2400-R |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Spoeldiepte [inch] | 1.26 in |
| Spoeldiepte [mm] | 32.0 mm |
| Spoelhoogte [inch] | 40.39 in |
| Spoelhoogte [mm] | 1025.9 mm |
| Spoellengte [inch] | 73.640 in |
| Spoellengte [mm] | 1870.5 mm |
| Stroomrichting | Unidirectioneel |
| Temperatuurbereik [°C] [Max] | 110 °C |
| Temperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Temperatuurbereik [°F] [max.] | 230 °F |
| Temperatuurbereik [°F] [min.] | 104 °F |
| Toepassingsgebied | Freecooling |
| Type aanduiding | MCHE |
| Type inlaataansluiting | Soldeer, ODF |
| Type uitlaat aanlsuiting | Soldeer, ODF |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Vinlengte [mm] | 1.20 mm |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 31.556 Kilogram |
| Netto gewicht | 25.182 Kilogram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162732953 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |