
Microkanaalwarmtewisselaar, MCHE D1000-C, Multi-verpakking
021U0080
Nominale capaciteit R410A [kW]: 2.3, Ontwerpdruk [MPa]: 4.5, Temperatuurbereik [°C]: -40 - 121
021U0080
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aansluitmateriaal | Koper |
| Aantal buizen [st.] | 29 |
| Amerikaanse EPA-label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Bodymateriaal | Aluminium |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | No |
| Goedkeuring | EACPEDUL |
| Goedkeuring bestandsnaam | CE-0062-PED-H-DMC 001-20-CHN-ASA33862ЕАЭС KZ 7100841.13.12.01130 |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 24 pc |
| Identiek product | 021U0087 |
| Ingangsgrootte [inch] | 5/16 inch |
| Ingangsgrootte [mm] | 7.94 mm |
| Intern volume [cm3] | 170.000 cm³ |
| Intern volume [inch3] | 10.4 in³ |
| Koelmiddel(en) | R1234yfR1234ze(E)R134aR22R290R32R404AR407CR410AR444BR448AR449AR449BR452AR452BR454AR454BR454CR455AR513AR513BR514AR515AR515BR600a |
| Materiaal montagestang | Aluminium |
| Material Description | MCHE Condenser 16X1.3X16 DF0111 M/24 |
| Max. Werkdruk [bar] | 45.0 bar |
| Max. Werkdruk [psig] | 653 psig |
| Nominale cap.-condities [IMP] | Luchtsnelheid = 591 ft/minOmgevingstemp. = 95 °FDelta t = 21,6 °FOnderkoeling = 9 °F |
| Nominale cap.-condities [SI] | Luchtsnelheid = 3 m/sOmgevingstemp. = 35 °CDelta t = 12 °COnderkoeling = 5 °C |
| Nominale capaciteit R410A [kW] | 2.30 kW |
| Nominale capaciteit R410A [TR] | 0.65 TR |
| Omgevingstemp bedrijf [°C] [max.] | 72 °C |
| Omgevingstemp bedrijf [°C] [min.] | -40 °C |
| Omgevingstemp bedrijf [°F] [max.] | 162 °F |
| Omgevingstemp bedrijf [°F] [min.] | -40 °F |
| Onderdeelnummer | DF0111 |
| Onderhoud geschikt | Nee |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Ontwerpdruk [MPa] | 4.5 MPa |
| Ontwerpdruk [psig] | 653 psig |
| Product line | Micro Channel Heat Exchangers |
| Productaccessoires | Nee |
| Productgroep | Warmtewisselaars |
| Productnaam | Microkanaalwarmtewisselaar |
| Producttype | MCHE D1000-C |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Spoeldiepte [inch] | 0.63 in |
| Spoeldiepte [mm] | 16.0 mm |
| Spoelhoogte [inch] | 11.84 in |
| Spoelhoogte [mm] | 300.7 mm |
| Spoellengte [inch] | 13.070 in |
| Spoellengte [mm] | 332.0 mm |
| Stroomrichting | Unidirectioneel |
| Temperatuurbereik [°C] [Max] | 121 °C |
| Temperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Temperatuurbereik [°F] [max.] | 250 °F |
| Temperatuurbereik [°F] [min.] | -40 °F |
| Toepassingsgebied | AirconditioningKoeling |
| Type aanduiding | D1000-C |
| Type inlaataansluiting | Soldeer, ODF |
| Type uitlaat aanlsuiting | Soldeer, ODF |
| Uitgangsgrootte [inch] | 5/16 inch |
| Uitgangsgrootte [mm] | 7.94 mm |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Vinlengte [mm] | 1.10 mm |
| Vloeistofgroep | 12 |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 2.25 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.822 Kilogram |
| Volume | 16.065 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424291969 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |