
Microkanaalwarmtewisselaar, MCHE C125, Industriële verpakking
021U0746
Nominale capaciteit R410A [kW]: 36.9, Ontwerpdruk [MPa]: 4.5, Temperatuurbereik [°C]: -40 - 121
021U0746
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aansluitmateriaal | Koper |
| Aantal buizen [st.] | 96 |
| Amerikaanse EPA-label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Bodymateriaal | Aluminium |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | No |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 6 pc |
| Identiek product | 021U0646 |
| Ingangsgrootte [inch] | 7/8 inch |
| Ingangsgrootte [mm] | 22.20 mm |
| Intern volume [cm3] | 2490.000 cm³ |
| Intern volume [inch3] | 151.9 in³ |
| Koelmiddel(en) | R410A |
| Materiaal montagestang | Aluminium |
| Material Description | MCHE Cond 25.4x1.3x26 DF0061 I/6 |
| Max. Werkdruk [bar] | 45.0 bar |
| Max. Werkdruk [psig] | 653 psig |
| Nominale cap.-condities [IMP] | Onderkoeling = 9 °F |
| Nominale cap.-condities [SI] | Onderkoeling = 5 °C |
| Nominale capaciteit R410A [kW] | 36.90 kW |
| Nominale capaciteit R410A [TR] | 10.49 TR |
| Omgevingstemp bedrijf [°C] [max.] | 72 °C |
| Omgevingstemp bedrijf [°C] [min.] | -40 °C |
| Omgevingstemp bedrijf [°F] [max.] | 162 °F |
| Omgevingstemp bedrijf [°F] [min.] | -40 °F |
| Onderdeelnummer | DF0061 |
| Onderhoud geschikt | Nee |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Ontwerpdruk [MPa] | 4.5 MPa |
| Ontwerpdruk [psig] | 653 psig |
| Product line | Micro Channel Heat Exchangers |
| Productaccessoires | Nee |
| Productgroep | Warmtewisselaars |
| Productnaam | Microkanaalwarmtewisselaar |
| Producttype | MCHE C125 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Spoeldiepte [inch] | 1.00 in |
| Spoeldiepte [mm] | 25.4 mm |
| Spoelhoogte [inch] | 35.95 in |
| Spoelhoogte [mm] | 913.1 mm |
| Spoellengte [inch] | 55.120 in |
| Spoellengte [mm] | 1400.0 mm |
| Stroomrichting | Unidirectioneel |
| Temperatuurbereik [°C] [Max] | 121 °C |
| Temperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Temperatuurbereik [°F] [max.] | 250 °F |
| Temperatuurbereik [°F] [min.] | -40 °F |
| Toepassingsgebied | Airconditioning |
| Type aanduiding | MCHE |
| Type inlaataansluiting | Soldeer, ODF |
| Type uitlaat aanlsuiting | Soldeer, ODF |
| Uitgangsgrootte [inch] | 5/8 inch |
| Uitgangsgrootte [mm] | 15.88 mm |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Vinlengte [mm] | 1.10 mm |
| Vloeistofgroep | II |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 14.583 Kilogram |
| Netto gewicht | 14.578 Kilogram |
| Volume | 32.502 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424691615 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |