
Microkanaalwarmtewisselaar, MCHE C116, Industriële verpakking
021U0742
Nominale capaciteit R410A [kW]: 6.3, Ontwerpdruk [MPa]: 4.5, Temperatuurbereik [°C]: -40 - 121
021U0742
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aansluitmateriaal | Koper |
| Aantal buizen [st.] | 44 |
| Amerikaanse EPA-label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Bodymateriaal | Aluminium |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | No |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 12 pc |
| Identiek product | 021U0642 |
| Ingangsgrootte [inch] | 1/2 inch |
| Ingangsgrootte [mm] | 12.70 mm |
| Intern volume [cm3] | 370.000 cm³ |
| Intern volume [inch3] | 22.6 in³ |
| Koelmiddel(en) | R410A |
| Materiaal montagestang | Aluminium |
| Material Description | MCHE Cond 16x1.3x16 DF0021 I/12 |
| Max. Werkdruk [bar] | 45.0 bar |
| Max. Werkdruk [psig] | 653 psig |
| Nominale cap.-condities [IMP] | Luchtsnelheid = 492 ft/minOmgevingstemp. = 95 °FDelta t = 21,6 °FOnderkoeling = 9 °F |
| Nominale cap.-condities [SI] | Luchtsnelheid = 2,5 m/sOmgevingstemp. = 35 °CDelta t = 12 °COnderkoeling = 5 °C |
| Nominale capaciteit R410A [kW] | 6.30 kW |
| Nominale capaciteit R410A [TR] | 1.78 TR |
| Omgevingstemp bedrijf [°C] [max.] | 72 °C |
| Omgevingstemp bedrijf [°C] [min.] | -40 °C |
| Omgevingstemp bedrijf [°F] [max.] | 162 °F |
| Omgevingstemp bedrijf [°F] [min.] | -40 °F |
| Onderdeelnummer | DF0021 |
| Onderhoud geschikt | Nee |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Ontwerpdruk [MPa] | 4.5 MPa |
| Ontwerpdruk [psig] | 653 psig |
| Product line | Micro Channel Heat Exchangers |
| Productaccessoires | Nee |
| Productgroep | Warmtewisselaars |
| Productnaam | Microkanaalwarmtewisselaar |
| Producttype | MCHE C116 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Spoeldiepte [inch] | 0.63 in |
| Spoeldiepte [mm] | 16.0 mm |
| Spoelhoogte [inch] | 16.70 in |
| Spoelhoogte [mm] | 424.3 mm |
| Spoellengte [inch] | 24.170 in |
| Spoellengte [mm] | 614.0 mm |
| Stroomrichting | Unidirectioneel |
| Temperatuurbereik [°C] [Max] | 121 °C |
| Temperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Temperatuurbereik [°F] [max.] | 250 °F |
| Temperatuurbereik [°F] [min.] | -40 °F |
| Toepassingsgebied | Airconditioning |
| Type aanduiding | MCHE |
| Type inlaataansluiting | Soldeer, ODF |
| Type uitlaat aanlsuiting | Soldeer, ODF |
| Uitgangsgrootte [inch] | 3/8 inch |
| Uitgangsgrootte [mm] | 9.52 mm |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Vinlengte [mm] | 1.10 mm |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 1.994 Kilogram |
| Netto gewicht | 1.989 Kilogram |
| Volume | 4.177 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162687666 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |