
Buis-in-buis warmtewisselaar, HE 4.0
015D0008
Type inlaataansluiting: Soldeer, ODF, Max. Werkdruk [bar]: 28
015D0008
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | No |
| Compatibiliteit van smeermiddelen | Olievrije toepassingen |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Out of scope |
| Goedkeuring | EACLLC CDC TYSKRoHSRoHS China |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 10 pc |
| Ingangsgrootte [inch] | 1 1/8 inch |
| Koelmiddel(en) | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513A |
| Material Description | HE 4.0 Heat Exchanger M/10 |
| Max. testdruk [bar] | 40.0 bar |
| Max. testdruk [psig] | 580.0 psig |
| Max. Werkdruk [bar] | 28.0 bar |
| Max. Werkdruk [psig] | 406 psig |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Max] | 120 °C |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Min] | -60 °C |
| Mediumtemperatuurbereik [°F] [max.] | 248 °F |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Mediumtemperatuurbereik [°F] [min.] | -76 °F |
| Olievrije koelmiddelen | R513A |
| Onderhoud geschikt | Nee |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Productaccessoires | Nee |
| Productgroep | Warmtewisselaars |
| Productnaam | Buis-in-buis warmtewisselaar |
| Productnaam SCIP-dossier | HE 0.5 - 8.0 |
| Producttype | HE 4.0 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossiernr. | 077009ff-72e9-459b-9369-dc4f1d0f0df1 |
| Type inlaataansluiting | Soldeer, ODF |
| Type uitlaat aanlsuiting | Soldeer, ODF |
| Uitgangsgrootte [inch] | 1/2 inch |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 1.552 Kilogram |
| Netto gewicht | 1.55 Kilogram |
| Volume | 1.558 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422021551 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |