
Microplatenwarmtewisselaar, MPHE H62L-CZ, Aantal plaatjes: 44
111H0530
Max. Werkdruk [bar]: 49, Functie: Condensor, Soldeermateriaal: Kopersoldeersel
111H0530
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aansl.-type Q1 | G Buitenschroefdraadaansluiting |
| Aansl.-type Q2 | G Buitenschroefdraadaansluiting |
| Aansl.-type Q3 | Soldeeraansluiting |
| Aansl.-type Q4 | Soldeeraansluiting |
| Aansl.-type Q5 | Null |
| Aansl.-type Q6 | Null |
| Aantal plaatjes | 44 |
| Applicatie | Heat pump |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Bereik aansluitmaat Q1 | G1"1/2 |
| Bereik aansluitmaat Q2 | G1"1/2 |
| Bereik aansluitmaat Q3 | H3/8 |
| Bereik aansluitmaat Q4 | H18.2 |
| Bereik aansluitmaat Q5 | Null |
| Bereik aansluitmaat Q6 | Null |
| Categorie | Art. 4, par. 3 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Functie | Condensor |
| Functie notitie | Null |
| Goedkeuring | CEEACUAUL |
| H1 conn.-grootte | Null |
| H1 conn.-type | Null |
| H2 conn.-grootte | Null |
| H2 conn.-type | Null |
| H3 conn.-grootte | Null |
| H3 conn.-type | Null |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| H4 conn.-grootte | Null |
| H4 conn.-type | Null |
| H5 conn.-grootte | Null |
| H5 conn.-type | Null |
| H6 conn.-grootte | Null |
| H6 conn.-type | Null |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
| Koelmiddel(en) | R1233zd(E)R1234yfR1234zeR134aR22R245faR404AR407CR444BR448A |
| Material Description | Heat Exchanger H62L-CZ-44 |
| Max. Werkdruk [bar] | 49.0 bar |
| Max. werkdruk [psi] | 711 psi |
| Modelnr. | 62 |
| Ontwerp temperatuurbereik [°C] [max.] | 200 °C |
| Ontwerp temperatuurbereik [°C] [min.] | -196 °C |
| Ontwerp temperatuurbereik [°F] [max.] | 320 °F |
| Ontwerp temperatuurbereik [°F] [min.] | -390 °F |
| Plaatpatroon | Z |
| Plate material no. | AISI 316L |
| Product line | 31 |
| Productgroep | Warmtewisselaars |
| Productnaam | Microplatenwarmtewisselaar |
| Producttype | MPHE H62L-CZ |
| Soldeermateriaal | Kopersoldeersel |
| Type aanduiding | H62L-CZ |
| Uitrusting | Tapbout |
| Verpakking | Enkelvoudige verpakking |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 8.5 Kilogram |
| Netto gewicht | 8.2 Kilogram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Volume | 23.814 Liter |
| EAN/UPC | 5715255227809 |