
Microplatenwarmtewisselaar, MPHE H39L-EZU, Aantal plaatjes: 12
111H0524
Max. Werkdruk [bar]: 49, Functie: Verdamper, Soldeermateriaal: Kopersoldeersel
111H0524
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aansl.-type Q1 | G Buitenschroefdraadaansluiting |
| Aansl.-type Q2 | G Buitenschroefdraadaansluiting |
| Aansl.-type Q3 | Soldeeraansluiting |
| Aansl.-type Q4 | Soldeeraansluiting |
| Aansl.-type Q5 | Null |
| Aansl.-type Q6 | Null |
| Aantal plaatjes | 12 |
| Applicatie | Heat pump |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Bereik aansluitmaat Q1 | L1 |
| Bereik aansluitmaat Q2 | L1 |
| Bereik aansluitmaat Q3 | H3/4 |
| Bereik aansluitmaat Q4 | H3/4 |
| Bereik aansluitmaat Q5 | Null |
| Bereik aansluitmaat Q6 | Null |
| Categorie | Art. 4, par. 3 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Functie | Verdamper |
| Functie notitie | Met verdeler |
| Goedkeuring | ASCEEACUL |
| H1 conn.-grootte | Null |
| H1 conn.-type | Null |
| H2 conn.-grootte | Null |
| H2 conn.-type | Null |
| H3 conn.-grootte | Null |
| H3 conn.-type | Null |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| H4 conn.-grootte | Null |
| H4 conn.-type | Null |
| H5 conn.-grootte | Null |
| H5 conn.-type | Null |
| H6 conn.-grootte | Null |
| H6 conn.-type | Null |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
| Koelmiddel(en) | R1233zd(E)R1234yfR1234zeR134aR22R245faR404AR407CR444BR448A |
| Material Description | Heat Exchanger H39L-EZU-12 |
| Max. Werkdruk [bar] | 49.0 bar |
| Max. werkdruk [psi] | 711 psi |
| Modelnr. | 39 |
| Ontwerp temperatuurbereik [°C] [max.] | 200 °C |
| Ontwerp temperatuurbereik [°C] [min.] | -196 °C |
| Ontwerp temperatuurbereik [°F] [max.] | 320 °F |
| Ontwerp temperatuurbereik [°F] [min.] | -390 °F |
| Plaatpatroon | EZU |
| Plate material no. | AISI 316L |
| Product line | 31 |
| Productgroep | Warmtewisselaars |
| Productnaam | Microplatenwarmtewisselaar |
| Producttype | MPHE H39L-EZU |
| Soldeermateriaal | Kopersoldeersel |
| Type aanduiding | H39L-EZU |
| Uitrusting | Null |
| Verpakking | Enkelvoudige verpakking |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 2.993 Kilogram |
| Netto gewicht | 2.26 Kilogram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Volume | 12.054 Liter |
| EAN/UPC | 5715255227489 |