
Microplatenwarmtewisselaar, MPHE C62L-E, Aantal plaatjes: 40
021H0242
Max. Werkdruk [bar]: 45, Chiller, Functie: Verdamper, Soldeermateriaal: Kopersoldeersel
021H0242
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aansl.-type Q1 | Buitenschroefdraadaansluiting |
| Aansl.-type Q2 | Buitenschroefdraadaansluiting |
| Aansl.-type Q3 | Soldeeraansluiting |
| Aansl.-type Q4 | Soldeeraansluiting |
| Aansl.-type Q5 | Null |
| Aansl.-type Q6 | Null |
| Aantal plaatjes | 40 |
| Amerikaanse EPA-label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Applicatie | Chiller |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Bereik aansluitmaat Q1 | 1 1/2 - 1 3/8 in |
| Bereik aansluitmaat Q2 | 1 1/2 - 1 3/8 in |
| Bereik aansluitmaat Q3 | 1/2 in-12.15 mm |
| Bereik aansluitmaat Q4 | 7/8 in |
| Bereik aansluitmaat Q5 | Null |
| Bereik aansluitmaat Q6 | Null |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | No |
| Functie | Verdamper |
| Functie notitie | Met verdeler |
| Goedkeuring | ASCRNEACKRAIAPEDRoHSUAUL |
| H1 conn.-grootte | Null |
| H1 conn.-type | Null |
| H2 conn.-grootte | Null |
| H2 conn.-type | Null |
| H3 conn.-grootte | Null |
| H3 conn.-type | Null |
| H4 conn.-grootte | Null |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| H4 conn.-type | Null |
| H5 conn.-grootte | Null |
| H5 conn.-type | Null |
| H6 conn.-grootte | Null |
| H6 conn.-type | Null |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
| Koelmiddel(en) | R1233zd(E)R1234yfR1234zeR134aR22R245faR290R404AR407CR410AR444BR448AR449AR450AR452BR454AR454BR454CR455AR507AR513AR515B |
| Material Description | Heat Exchanger C62L-E-40 |
| Max. Werkdruk [bar] | 45.0 bar |
| Max. werkdruk [psi] | 653 psi |
| Modelnr. | 62 |
| Ontwerp temperatuurbereik [°C] [max.] | 200 °C |
| Ontwerp temperatuurbereik [°C] [min.] | -196 °C |
| Ontwerp temperatuurbereik [°F] [max.] | 320 °F |
| Ontwerp temperatuurbereik [°F] [min.] | -390 °F |
| Plaatmateriaal | AISI 316L |
| Plaatpatroon | EM |
| Plate material no. | AISI 316L |
| Product line | 31 |
| Productgroep | Warmtewisselaars |
| Productnaam | Microplatenwarmtewisselaar |
| Producttype | MPHE C62L-E |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Soldeermateriaal | Kopersoldeersel |
| Type aanduiding | C62L-E |
| Uitrusting | Tapbout |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Enkelvoudige verpakking |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 9.3 Kilogram |
| Netto gewicht | 9.15 Kilogram |
| Volume | 24.608 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424275419 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |