
Micro Plate heat exchanger, MPHE C12L-EZ, Number of plates: 20
111B9034
Max. Working Pressure [bar]: 45, Chiller, Function: Evaporator, Brazing material: Copper brazing
111B9034
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aansl.-type Q1 | Solder connection |
| Aansl.-type Q2 | Solder connection |
| Aansl.-type Q3 | Solder connection |
| Aansl.-type Q4 | Solder connection |
| Aansl.-type Q5 | Null |
| Aansl.-type Q6 | Null |
| Aantal plaatjes | 20 |
| Applicatie | Chiller |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Bereik aansluitmaat Q1 | H5/8K |
| Bereik aansluitmaat Q2 | H5/8K |
| Bereik aansluitmaat Q3 | H3/8T |
| Bereik aansluitmaat Q4 | H1/2R |
| Bereik aansluitmaat Q5 | Null |
| Bereik aansluitmaat Q6 | Null |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | No |
| Categorie | Art. 4, par. 3 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | No |
| Functie | Evaporator |
| Functie notitie | Null |
| Goedkeuring | CRNEACKRAIAUAUL |
| H1 conn.-grootte | Null |
| H1 conn.-type | Null |
| H2 conn.-grootte | Null |
| H2 conn.-type | Null |
| H3 conn.-grootte | Null |
| H3 conn.-type | Null |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| H4 conn.-grootte | Null |
| H4 conn.-type | Null |
| H5 conn.-grootte | Null |
| H5 conn.-type | Null |
| H6 conn.-grootte | Null |
| H6 conn.-type | Null |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
| Koelmiddel(en) | R1233zd(E)R1234yfR1234zeR134aR22R245faR404AR407CR444BR448A |
| Material Description | Heat Exchanger C12L-EZ-20 |
| Max. Werkdruk [bar] | 45.0 bar |
| Max. werkdruk [psi] | 653 psi |
| Modelnr. | 12 |
| Ontwerp temperatuurbereik [°C] [max.] | 200 °C |
| Ontwerp temperatuurbereik [°C] [min.] | -196 °C |
| Ontwerp temperatuurbereik [°F] [max.] | 320 °F |
| Ontwerp temperatuurbereik [°F] [min.] | -390 °F |
| Plaatpatroon | Z |
| Plate material no. | AISI 304L |
| Product line | Brazed Plate Heat Exchangers |
| Productgroep | Heat exchangers |
| Productnaam | Micro Plate heat exchanger |
| Producttype | MPHE C12L-EZ |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Soldeermateriaal | Copper brazing |
| Type aanduiding | C12L-EZ |
| Uitrusting | Stud |
| Verpakking | Single pack |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.95 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.78 Kilogram |
| Volume | 3.076 Cubic decimeter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255010586 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |