
Gesoldeerde platenwarmtewisselaar, BPHE B3-052, Aantal plaatjes: 48
021H8680
Max. Werkdruk [bar]: 30, Universeel, Soldeermateriaal: Kopersoldeersel
021H8680
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aansl.-type Q1 | G Binnenschroefdraadaansluiting |
| Aansl.-type Q2 | G Binnenschroefdraadaansluiting |
| Aansl.-type Q3 | Soldeeraansluiting |
| Aansl.-type Q4 | Soldeeraansluiting |
| Aansl.-type Q5 | Null |
| Aansl.-type Q6 | Null |
| Aantal plaatjes | 48 |
| Amerikaanse EPA-label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Applicatie | Universeel |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Bereik aansluitmaat Q1 | G1 |
| Bereik aansluitmaat Q2 | G1 |
| Bereik aansluitmaat Q3 | 3/4 in |
| Bereik aansluitmaat Q4 | 3/4 in |
| Bereik aansluitmaat Q5 | Null |
| Bereik aansluitmaat Q6 | Null |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | No |
| Categorie | II |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | No |
| Functie | Multifunctional |
| Functie notitie | Null |
| Goedkeuring | ASCRNEACKRAIAPEDRoHSUAUL |
| H1 conn.-grootte | Null |
| H1 conn.-type | Null |
| H2 conn.-grootte | Null |
| H2 conn.-type | Null |
| H3 conn.-grootte | 3/4 in |
| H3 conn.-type | Soldeeraansluiting |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| H4 conn.-grootte | 3/4 in |
| H4 conn.-type | Soldeeraansluiting |
| H5 conn.-grootte | Null |
| H5 conn.-type | Null |
| H6 conn.-grootte | Null |
| H6 conn.-type | Null |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
| Koelmiddel(en) | R1233zd(E)R1234yfR1234zeR134aR22R245faR404AR407CR444BR448AR449AR450AR454AR454CR455AR507AR513AR515B |
| Material Description | HEX B3-052-48(24/11+11)-3.0-L |
| Max. Werkdruk [bar] | 30.0 bar |
| Max. werkdruk [psi] | 435 psi |
| Modelnr. | 052 |
| Ontwerp temperatuurbereik [°C] [max.] | 200 °C |
| Ontwerp temperatuurbereik [°C] [min.] | -196 °C |
| Ontwerp temperatuurbereik [°F] [max.] | 320 °F |
| Ontwerp temperatuurbereik [°F] [min.] | -390 °F |
| Plaatmateriaal | AISI 316L |
| Plaatpatroon | L |
| Plate material no. | AISI 316L |
| Product line | 31 |
| Productgroep | Warmtewisselaars |
| Productnaam | Gesoldeerde platenwarmtewisselaar |
| Producttype | BPHE B3-052 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Soldeermateriaal | Kopersoldeersel |
| Type aanduiding | B3-052 |
| Uitrusting | Tapbout |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Enkelvoudige verpakking |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 12.95 Kilogram |
| Netto gewicht | 12.84 Kilogram |
| Volume | 16.875 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424254483 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |