
Gesoldeerde platenwarmtewisselaar, BPHE B3-136, Aantal plaatjes: 30
021H7510
Max. Werkdruk [bar]: 20, Universeel, Soldeermateriaal: Kopersoldeersel
021H7510
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aansl.-type Q1 | Buitenschroefdraadaansluiting R |
| Aansl.-type Q2 | Null |
| Aansl.-type Q3 | Buitenschroefdraadaansluiting R |
| Aansl.-type Q4 | Null |
| Aansl.-type Q5 | Null |
| Aansl.-type Q6 | Null |
| Aantal plaatjes | 30 |
| Amerikaanse EPA-label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Applicatie | Universeel |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Bereik aansluitmaat Q1 | R2 1/2 |
| Bereik aansluitmaat Q2 | Null |
| Bereik aansluitmaat Q3 | R2 1/2 |
| Bereik aansluitmaat Q4 | Null |
| Bereik aansluitmaat Q5 | Null |
| Bereik aansluitmaat Q6 | Null |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | No |
| Categorie | II |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | No |
| Functie | Multifunctional |
| Functie notitie | Null |
| Goedkeuring | ASEACKRAIAPEDRoHSUA |
| H1 conn.-grootte | Null |
| H1 conn.-type | Null |
| H2 conn.-grootte | R2 1/2 |
| H2 conn.-type | Buitenschroefdraadaansluiting R |
| H3 conn.-grootte | Null |
| H3 conn.-type | Null |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| H4 conn.-grootte | R2 1/2 |
| H4 conn.-type | Buitenschroefdraadaansluiting R |
| H5 conn.-grootte | Null |
| H5 conn.-type | Null |
| H6 conn.-grootte | Null |
| H6 conn.-type | Null |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
| Koelmiddel(en) | R718 |
| Material Description | Heat Exchanger B3-136-30-2.0-H |
| Max. Werkdruk [bar] | 20.0 bar |
| Max. werkdruk [psi] | 290 psi |
| Modelnr. | 136 |
| Ontwerp temperatuurbereik [°C] [max.] | 200 °C |
| Ontwerp temperatuurbereik [°C] [min.] | -196 °C |
| Ontwerp temperatuurbereik [°F] [max.] | 320 °F |
| Ontwerp temperatuurbereik [°F] [min.] | -390 °F |
| Plaatmateriaal | AISI 316L |
| Plaatpatroon | H |
| Plate material no. | AISI 316L |
| Product line | 31 |
| Productgroep | Warmtewisselaars |
| Productnaam | Gesoldeerde platenwarmtewisselaar |
| Producttype | BPHE B3-136 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Soldeermateriaal | Kopersoldeersel |
| Type aanduiding | B3-136 |
| Uitrusting | Poten |
| Verpakking | Enkelvoudige verpakking |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 18.05 Kilogram |
| Netto gewicht | 17.9 Kilogram |
| Volume | 39.852 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424259730 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |