
Elektronische koelingsregelaar, ERC 214
080G3466
Digitale ingangen (DI) [st.]: 2, Voedingsspanning [V] AC: 100 - 240, Verpakking: Multi-verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 20
080G3466
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Afdeling | 25 |
| Analoge ingangen (AI) [st.] | 4 pc |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitale ingangen (DI) [st.] | 2 pc |
| Digitale uitgangen (DO) [st.] | 4 pc |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-conformiteit | Yes with exemptions |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | 7(a)7(c)-I6(c) |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 20 pc |
| Material Description | KIT -ERC 214, Controller, RED LED, 115 |
| Overige RoHS-documentatie | EAEU RoHS |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| PFAS-gehalte [Ja/Nee] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productgroep | Temperatuurregelaars |
| Productnaam | Elektronische koelingsregelaar |
| Productnaam SCIP-dossier | ERC21x, EKC 22x |
| Producttype | ERC 214 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| SCIP-dossiernr. | 2c9550d9-2fd2-41c8-91e9-8b1b0d9c639d |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC [max.] | 240 V |
| Voedingsspanning [V] AC [min.] | 100 V |
| Voldoet aan China RoHS | Yes with exemptions |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 267 Gram |
| Netto gewicht | 165 Gram |
| Volume | 0.458 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162508183 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |