
Elektronische koelingsregelaar, ERC 113C
080G3254
Digitale ingangen (DI) [st.]: 1, Voedingsspanning [V] AC: 100 - 240, Verpakking: Industriële verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 54
Dit product is niet meer leverbaar.
Dit product is niet meer verkrijgbaar, maar u kunt er nog steeds informatie over vinden, zoals servicehandleidingen, tekeningen enz.
Als u op zoek bent naar een vergelijkbaar product, kunt u andere opties binnen hetzelfde producttype bekijken op de pagina met producttypes.: ERC 111A / ERC 112C-D / ERC 113C-D
080G3254
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Afdeling | 25 |
| Analoge ingangen (AI) [st.] | 4 pc |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitale ingangen (DI) [st.] | 1 pc |
| Digitale uitgangen (DO) [st.] | 4 pc |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-conformiteit | Yes with exemptions |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | 7(a)7(c)-I |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Goedkeuring | CECQCEACENECLLC CDC TYSKNSFcURus |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 54 pc |
| Material Description | ERC 113C GDM w/ Remote Spindle |
| Onderhoud geschikt | Nee |
| Overige RoHS-documentatie | EAEU RoHS |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| PFAS-gehalte [Ja/Nee] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productaccessoires | Electron. control accessories |
| Productgroep | Temperatuurregelaars |
| Productnaam | Elektronische koelingsregelaar |
| Productnaam SCIP-dossier | ERC113x |
| Producttype | ERC 113C |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossiernr. | 7ba201ce-a589-4b32-9e08-499f82d75d51 |
| Toepassingsgebied | Glasdeurverkoop |
| Type regelaar | Commerciële koeling |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC [max.] | 240 V |
| Voedingsspanning [V] AC [min.] | 100 V |
| Voldoet aan China RoHS | Yes with exemptions |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.133 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.13 Kilogram |
| Volume | 0.625 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428897952 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |