
Elektronische koelingsregelaar, ERC 111A
080G3235
Digitale ingangen (DI) [st.]: 1, Voedingsspanning [V] AC: 100 - 240, Verpakking: Industriële verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 54
Aanbevolen vervanging: 080G3231
080G3235
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Analoge ingangen (AI) [st.] | 2 pc |
| Batterijen inbegrepen | No |
| CE-keurmerk | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitale ingangen (DI) [st.] | 1 pc |
| Digitale uitgangen (DO) [st.] | 1 pc |
| Display colour | Red |
| EU RoHS-conformiteit | Yes with exemptions |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | 7(c)-I7(a) |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Goedkeuring | CECQCEACENECLLC CDC TYSKNSFcURus |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 54 pc |
| Material Description | ERC 111A Red LED, CFF, BUZ |
| Onderhoud geschikt | Nee |
| Overige RoHS-documentatie | EAEU RoHS |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productaccessoires | Electron. control accessories |
| Productgroep | Temperatuurregelaars |
| Productnaam | Elektronische koelingsregelaar |
| Productnaam SCIP-dossier | ERC111A |
| Producttype | ERC 111A |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2) |
| SCIP-dossiernr. | 372ef40b-b6d8-45ed-969a-59127a6c2045 |
| Toepassingsgebied | Comm. koelkasten/diepvriezers |
| Type regelaar | Commerciële koeling |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC [max.] | 240 V |
| Voedingsspanning [V] AC [min.] | 100 V |
| Voldoet aan China RoHS | Yes with exemptions |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.096 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.089 Kilogram |
| Volume | 0.383 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428471275 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |