
Display, RDI 107A
080G3246
RDI 107A BLUE LED, CFF, BUZ
080G3246
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Afdeling | 25 |
| Analoge ingangen (AI) [st.] | 2 pc |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitale ingangen (DI) [st.] | 1 pc |
| Digitale uitgangen (DO) [st.] | 1 pc |
| Display colour | Blue |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-conformiteit | Yes with exemptions |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | 7(c)-I7(a) |
| Goedkeuring | CECQCEACENECLLC CDC TYSKNSFcURus |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 54 pc |
| Material Description | RDI 107A BLUE LED, CFF, BUZ |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| PFAS-gehalte [Ja/Nee] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productgroep | Temperatuurregelaars |
| Productnaam | Display |
| Productnaam SCIP-dossier | RDI 107A |
| Producttype | RDI 107A |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2) |
| SCIP-dossiernr. | b3e6142d-9418-4c9b-88c3-08b6cc17bfa0 |
| Toepassingsgebied | Comm. koelkasten/diepvriezers |
| Type regelaar | Commerciële koeling |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Voedingsspanning [V] DC | 12 V |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.086 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.079 Kilogram |
| Volume | 0.383 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428470681 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |