
Systeemmanager, AK-SM 820A
080Z4045
Functie: Dataverzameling, bewakingsunit, Toepassingsgebied: Gemakswinkel, Beschermingsklasse-IP behuizing: IP20, Type regelaar: Systeemmanager
Dit product is niet meer leverbaar.
Dit product is niet meer verkrijgbaar, maar u kunt er nog steeds informatie over vinden, zoals servicehandleidingen, tekeningen enz.
Als u op zoek bent naar een vergelijkbaar product, kunt u andere opties binnen hetzelfde producttype bekijken op de pagina met producttypes.: AK-SM 820A / AK-SM 850A / AK-SM 880A
Aanbevolen vervanging: 080Z4022
080Z4045
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | No |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP20 |
| CE-keurmerk | Yes |
| Communicatietype | CANBUSETHERMODBUSRS485 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitale uitgangen (DO) [st.] | 2 pc |
| Display aan voorkant | Ja |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Functie | Dataverzameling, bewakingsunit |
| Goedkeuring | C UL US LISTEDC-TICKCE |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
| Material Description | DEL AK-SM 820A Conv. No WiFi |
| Meer informatie | w. Display & touchscreen |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Overige RoHS-documentatie | EAEU RoHS |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productgroep | Bewakingsoplossingen |
| Productnaam | Systeemmanager |
| Producttype | AK-SM 820A |
| Taal product | ChineesTsjechischDeensNederlandsEngelsFransDuitsHongaarsItaliaansPoolsPortugeesRussischSpaans |
| Toepassingsgebied | Gemakswinkel |
| Type regelaar | Systeemmanager |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Enkelvoudige verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC [max.] | 240 V |
| Voedingsspanning [V] AC [min.] | 100 V |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 2.397 Kilogram |
| Netto gewicht | 1.725 Kilogram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Volume | 11.246 Liter |
| EAN/UPC | 5715162499016 |