
Systeemmanager, AK-SM 820A
080Z4024
Functie: Dataverzameling, bewakingsunit, Toepassingsgebied: Gemakswinkel, Beschermingsklasse-IP behuizing: IP20, Type regelaar: Systeemmanager
080Z4024
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | No |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP20 |
| CE-keurmerk | Yes |
| Communicatietype | CANBUSETHERLON RS485MODBUSRS485 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitale uitgangen (DO) [st.] | 2 pc |
| Display aan voorkant | Ja |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Functie | Dataverzameling, bewakingsunit |
| Goedkeuring | C UL US LISTEDC-TICKCE |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
| Material Description | AK-SM 820A, Controller,System man.Conv. |
| Meer informatie | w. Display & touchscreen |
| Overige RoHS-documentatie | EAEU RoHS |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productgroep | Bewakingsoplossingen |
| Productnaam | Systeemmanager |
| Productnaam SCIP-dossier | AK-SM 8xxA Controller |
| Producttype | AK-SM 820A |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)Potassium nonafluoro-1-butanesulfonate (CAS no. 29420-49-3)Triphenyl phosphate (CAS no. 115-86-6) |
| SCIP-dossiernr. | d134641d-6d20-4373-8140-0f8efce0734c |
| Taal product | ChineesTsjechischDeensNederlandsEngelsFransDuitsHongaarsItaliaansPoolsPortugeesRussischSpaans |
| Toepassingsgebied | Gemakswinkel |
| Type regelaar | Systeemmanager |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Enkelvoudige verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC [max.] | 240 V |
| Voedingsspanning [V] AC [min.] | 100 V |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 2.4 Kilogram |
| Netto gewicht | 1.8 Kilogram |
| Volume | 11.246 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162496268 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |