
Bewakingsunit, AK-LM 340A
080Z0177
Type regelaar: Multifunctionele regelaar, Toepassingsgebied: Bewaking, Communicatietype: IO-uitbreiding; LON RS485
080Z0177
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Afdeling | 25 |
| Analoge ingangen (AI) [st.] | 11 pc |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| Communicatietype | IO-uitbreidingLON RS485USB-B to PC |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitale uitgangen (DO) [st.] | 8 pc |
| Display aan voorkant | Nee |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energieverbruik [VA] | 8.0 VA |
| EU RoHS-conformiteit | Out of scope |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Functie | Bewaking met PI-regeling |
| Goedkeuring | C-TICKCEEACLLC CDC TYSK |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
| Material Description | AK-LM 340A, Controller, Multipurpose |
| Onderhoud geschikt | Nee |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Overige RoHS-documentatie | EAEU RoHS |
| PFAS-gehalte [Ja/Nee] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productaccessoires | Electron. control accessories |
| Productgroep | Bewakingsoplossingen |
| Productkenmerken | Afzonderlijke PI-regelingenAfzonderlijke bewakingsfuncties |
| Productnaam | Bewakingsunit |
| Producttype | AK-LM 340A |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Scherm - optie | EKA 163BEKA 164B |
| Taal product | ChineesTsjechischDeensNederlandsEngelsFransDuitsItaliaansPoolsPortugeesRussischSpaans |
| Toepassingsgebied | Bewaking |
| Type regelaar | Multifunctionele regelaar |
| Verpakking | Enkelvoudige verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC | 24 V |
| Voedingsspanning [V] DC | 24 V |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.947 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.645 Kilogram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Volume | 6.248 Liter |
| EAN/UPC | 5702428559225 |