
Bewakingsunit, AK-LM 350
080Z0176
Type regelaar: Bewakingsunit, Toepassingsgebied: Bewaking met AK-PC 772,781,783, Communicatietype: RS232; LON RS485
Dit product is niet meer leverbaar.
Dit product is niet meer verkrijgbaar, maar u kunt er nog steeds informatie over vinden, zoals servicehandleidingen, tekeningen enz.
Als u op zoek bent naar een vergelijkbaar product, kunt u andere opties binnen hetzelfde producttype bekijken op de pagina met producttypes.: AK-LM
080Z0176
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Analoge ingangen (AI) [st.] | 11 pc |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| Communicatietype | LON RS485RS232 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitale uitgangen (DO) [st.] | 8 pc |
| Display aan voorkant | Nee |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energieverbruik [VA] | 8.0 VA |
| EU RoHS-conformiteit | Out of scope |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Functie | Bewakingsunit voor COP |
| Goedkeuring | C-TICKCEEACLLC CDC TYSK |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
| Material Description | DEL AK-LM 350, Controller Monitor w. COP |
| Onderhoud geschikt | Nee |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Overige RoHS-documentatie | EAEU RoHS |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productaccessoires | Electron. control accessories |
| Productgroep | Bewakingsoplossingen |
| Productkenmerken | COP-berekeningAfzonderlijke bewakingsfuncties |
| Productnaam | Bewakingsunit |
| Producttype | AK-LM 350 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Scherm - optie | EKA 163BEKA 164B |
| Taal product | ChineesTsjechischDeensNederlandsEngelsFinsFransDuitsItaliaansPoolsPortugeesRussischSpaans |
| Toepassingsgebied | Bewaking met AK-PC 772,781,783 |
| Type regelaar | Bewakingsunit |
| Verpakking | Enkelvoudige verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC | 24 V |
| Voedingsspanning [V] DC | 24 V |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.994 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.645 Kilogram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Volume | 5.964 Liter |
| EAN/UPC | 5702428848381 |