
Programmeersleutel, MMIMYK
080G0073
Functie: Programmeerbare regelaar, Voedingsspanning [V] AC: 24, Communicatietype: TTL; CANBUS; RS485; MODBUS, Verpakking: Enkelvoudige verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 1
080G0073
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| 1 Primaire accu gewicht kg | 0.001 |
| 1 Primaire accu TOTAAL gewicht kg | 0.001 |
| Afdeling | 25 |
| Batterij aantal | 1 |
| Batterijen inbegrepen | Yes |
| Batterijtype of naam | Lithium coin cell (CR1620) |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP20 |
| Bevestigingsmethode | DIN-railDraagbaar |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| Codenr. connectorset | 080G0176 |
| Communicatietype | CANBUSMODBUSRS485TTL |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Displaytype | OLED |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energieverbruik [W] | 2.5 W |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | No |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Functie | Programmeerbare regelaar |
| Goedkeuring | CEGOST R |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Identiek product | 080G0154 |
| Inclusief aansluitingskit | Ja |
| Klok | Ja |
| Material Description | MMIMYK Elect.Control Data Logger S |
| Meer informatie | Geheugenkaart, datalogger |
| Onderhoud geschikt | Nee |
| PFAS-gehalte [Ja/Nee] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productaccessoires | Electron. control accessories |
| Productgroep | Programmeerbare regelaars |
| Productnaam | Programmeersleutel |
| Productnaam SCIP-dossier | MCX-MMILDS,CSTFR1 & MMIMYK |
| Producttype | MMIMYK |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)1, 2-dimethoxyethane, ethylene glycol dimethyl ether (EGDME) (CAS no. 110-71-4)Potassium nonafluoro-1-butanesulfonate (CAS no. 29420-49-3)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| SCIP-dossiernr. | 8ffe0b17-a5c2-4a33-b1d7-026f8a42926d |
| Type aanduiding | MMIMYK4501260 |
| Verpakking | Enkelvoudige verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC | 24 V |
| Voedingsspanning [V] DC | 12.00 V |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
| Zoemer | Ja |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.246 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.181 Kilogram |
| Volume | 1.109 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428170680 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |