
Regelpaneel, MMIGRS2
080G0294
Functie: Programmeerbare regelaar, Voedingsspanning [V] AC: 24, Communicatietype: CANBUS, Verpakking: Enkelvoudige verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 1
080G0294
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Afdeling | 25 |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP65 |
| Bevestigingsmethode | PANEELMONTAGE |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| Communicatietype | CANBUS |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Displaytype | LCD |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energieverbruik [W] | 1.5 W |
| EU RoHS-conformiteit | Yes with exemptions |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | 6(c)7(a)7(c)-I |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Functie | Programmeerbare regelaar |
| Goedkeuring | CECMIMGOST RUL |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
| Identiek product | 080G0297 |
| Inclusief aansluitingskit | Ja |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Material Description | MMIGRS2 Elect.Control Panel S |
| Onderhoud geschikt | Nee |
| PFAS-gehalte [Ja/Nee] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productaccessoires | Electron. control accessories |
| Productgroep | Programmeerbare regelaars |
| Productnaam | Regelpaneel |
| Productnaam SCIP-dossier | MMIGRS2 |
| Producttype | MMIGRS2 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2) |
| SCIP-dossiernr. | 2671f048-68dd-484b-8689-d8d47e5ccc48 |
| Type aanduiding | MMIGRS2 |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Enkelvoudige verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC | 24 V |
| Voedingsspanning [V] DC | 12.00 V |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
| Zoemer | Ja |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.252 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.185 Kilogram |
| Volume | 1.1 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428848954 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |