
MMITSS
080G0301
Functie: Programmeerbare regelaar, Voedingsspanning [V] AC: 24, Communicatietype: RS485; ETHER; MODBUS, Verpakking: Multi-verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 1
080G0301
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | No |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP54 |
| Bevestigingsmethode | PANEELMONTAGE |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| Communicatietype | ETHERMODBUSRS485 |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Displaytype | LCD |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energieverbruik [W] | 3.7 W |
| EU RoHS-conformiteit | Out of scope |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Functie | Programmeerbare regelaar |
| Goedkeuring | CE |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
| Inclusief aansluitingskit | Nee |
| Klok | Ja |
| Material Description | MMITSS Elect.Contrl 7"LCD Panel S |
| Onderhoud geschikt | Nee |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productaccessoires | Electron. control accessories |
| Productgroep | Programmeerbare regelaars |
| Productnaam | Touch screen |
| Producttype | MMITSS |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC | 24 V |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 1.264 Kilogram |
| Netto gewicht | 1.263 Kilogram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Volume | 5.469 Liter |
| EAN/UPC | 5702428477628 |