
Programmeerb. regelaar, 15 relais, MCX15B2
080G0328
Functie: Programmeerbare regelaar, Voedingsspanning [V] AC: 24 - 230, Communicatietype: 1RS485 MODUBUS; USB; CANBUS; ETHER, Verpakking: Enkelvoudige verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 1
080G0328
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Analoge ingangen (AI) [st.] | 10 pc |
| Analoge uitgangen (AO) [st.] | 6 pc |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP40 |
| Bevestigingsmethode | DIN-rail |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| Codenr. connectorset | 080G0181 |
| Communicatietype | 1RS485 MODUBUSCANBUSETHERUSB |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitale ingangen (DI) [st.] | 22 pc |
| Digitale uitgangen (DO) [st.] | 15 pc |
| Displaytype | LCD |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energieverbruik [W] | 15.0 W |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | No |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Functie | Programmeerbare regelaar |
| Goedkeuring | CEEACUAUL Erkend |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Inclusief aansluitingskit | Ja |
| Klok | Ja |
| Material Description | MCX15B2 Elec. Control, LCD, RS485, S |
| Onderhoud geschikt | Nee |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productaccessoires | Electron. control accessories |
| Productgroep | Programmeerbare regelaars |
| Productnaam | Programmeerb. regelaar, 15 relais |
| Productnaam SCIP-dossier | MCX20B2 |
| Producttype | MCX15B2 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| SCIP-dossiernr. | 0d76d8f7-2200-4154-bc0a-13f033795638 |
| Type aanduiding | MCX15B2 |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Enkelvoudige verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC [max.] | 230 V |
| Voedingsspanning [V] AC [min.] | 24 V |
| Voedingsspanning [V] DC [max.] | 230.00 V |
| Voedingsspanning [V] DC [min] | 40.00 V |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
| Zoemer | Nee |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 1.039 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.655 Kilogram |
| Volume | 4.945 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162508510 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |