
Programmeerb. regelaar, 6 relais, MCX06D
080G0112
Functie: Programmeerbare regelaar, Voedingsspanning [V] AC: 24, Communicatietype: CANBUS; RS485; MODBUS, Verpakking: Enkelvoudige verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 1
080G0112
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| 1 Primaire accu gewicht kg | 0.001 |
| 1 Primaire accu TOTAAL gewicht kg | 0.001 |
| Afdeling | 25 |
| Analoge ingangen (AI) [st.] | 4 pc |
| Analoge uitgangen (AO) [st.] | 3 pc |
| Batterij aantal | 1 |
| Batterijen inbegrepen | Yes |
| Batterijtype of naam | Lithium coin cell (CR1620) |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP40 |
| Bevestigingsmethode | DIN-rail |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| Codenr. connectorset | 080G0179 |
| Communicatietype | CANBUSMODBUSRS485 |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Digitale ingangen (DI) [st.] | 8 pc |
| Digitale uitgangen (DO) [st.] | 6 pc |
| Displaytype | LCD |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energieverbruik [W] | 6.0 W |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | No |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Functie | Programmeerbare regelaar |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Goedkeuring | CECMIMEACGOST RUL |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
| Identiek product | 080G0167 |
| Inclusief aansluitingskit | Ja |
| Klok | Ja |
| Material Description | MCX06D Elect.Control 24V LCD RS485 S |
| Onderhoud geschikt | Nee |
| PFAS-gehalte [Ja/Nee] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productaccessoires | Electron. control accessories |
| Productgroep | Programmeerbare regelaars |
| Productnaam | Programmeerb. regelaar, 6 relais |
| Productnaam SCIP-dossier | MCX-06C,06D,06M1V,152V |
| Producttype | MCX06D |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)1, 2-dimethoxyethane, ethylene glycol dimethyl ether (EGDME) (CAS no. 110-71-4)Triphenyl phosphate (CAS no. 115-86-6) |
| SCIP-dossiernr. | 942839ba-75ec-4378-af74-8f61b3b5d9f1 |
| Type aanduiding | MCX06D |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Enkelvoudige verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC | 24 V |
| Voedingsspanning [V] DC | 24.00 V |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
| Zoemer | Ja |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.35 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.207 Kilogram |
| Volume | 1.883 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423285372 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |