
Voedingsspanning, AS-PS20
080G6019
Verpakking: Enkelvoudige verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 1
080G6019
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | No |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP20 |
| Bevestigingsmethode | DIN-rail |
| CE-keurmerk | Yes |
| Codenr. connectorset | 080G6037 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Displaytype | Without display |
| Energieverbruik [W] | 26.0 W |
| EU RoHS-conformiteit | Yes with exemptions |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | 6(c)7(a)7(c)-I |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Functie | POWER SUPPLY |
| Goedkeuring | C UL US LISTEDCEEAC |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
| Inclusief aansluitingskit | Ja |
| Klok | Nee |
| Material Description | AS-PS20 SinglePack |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Onderhoud geschikt | Nee |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productgroep | Programmeerbare regelaars |
| Productnaam | Voedingsspanning |
| Productnaam SCIP-dossier | ALSMART SCIP-1 |
| Producttype | AS-PS20 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium trioxide (CAS no. 12060-00-3) |
| SCIP-dossiernr. | a6e73266-ea69-4ddb-b924-d68a0803110b |
| Toepassingsgebied | Programmable controller |
| Type aanduiding | AS-PS20 S |
| Verpakking | Enkelvoudige verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC | 24 V |
| Voedingsspanning [V] DC [max.] | 60.00 V |
| Voedingsspanning [V] DC [min] | 24.00 V |
| Voldoet aan China RoHS | Yes with exemptions |
| Zoemer | Nee |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.238 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.159 Kilogram |
| Volume | 1.152 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162703427 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |