
Programmeerb. regelaar, 6 relais
080G6000
Functie: Programmeerbare regelaar, Voedingsspanning [V] AC: 24, Communicatietype: 2xRS485, Digitale ingangen (DI) [st.]: 12, Analoge ingangen (AI) [st.]: 10, Digitale uitgangen (DO) [st.]: 6, Analoge uitgangen (AO) [st.]: 3, Verpakking: Enkelvoudige verpakking
080G6000
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Analoge ingangen (AI) [st.] | 10 pc |
| Analoge uitgangen (AO) [st.] | 3 pc |
| Back-up batterij [V] DC [max.] | 42 V |
| Back-up batterij [V] DC [min.] | 18 V |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP20 |
| Bevestigingsmethode | DIN-rail |
| CE-keurmerk | Yes |
| Codenr. connectorset | 080G6030 |
| Communicatietype | 2xETHERNET2xRS485CAN-FDRJ11 (CAN) to User InterfaceUSB-C |
| Control of Stepper driver [pc] | 1 pc |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitale ingangen (DI) [st.] | 12 pc |
| Digitale uitgangen (DO) [st.] | 6 pc |
| Displaytype | Without Display |
| Energieverbruik [W] | 30.0 W |
| EU RoHS-conformiteit | Yes with exemptions |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | 6(c)7(a)7(c)-I |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Functie | Programmeerbare regelaar |
| Goedkeuring | CEEACRCMUAUL Erkend |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
| Inclusief aansluitingskit | Ja |
| Klok | Ja |
| Material Description | AS-CX06 Pro+ SinglePack |
| Onderhoud geschikt | Nee |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productgroep | Programmeerbare regelaars |
| Productnaam | Programmeerb. regelaar, 6 relais |
| Productnaam SCIP-dossier | ALSMART SCIP-1 |
| Producttype | AS-CX06 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium trioxide (CAS no. 12060-00-3) |
| SCIP-dossiernr. | a6e73266-ea69-4ddb-b924-d68a0803110b |
| Toepassingsgebied | Programmable controller |
| Type aanduiding | AS-CX06 Pro+ |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Enkelvoudige verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC | 24 V |
| Voedingsspanning [V] DC [max.] | 60.00 V |
| Voedingsspanning [V] DC [min] | 24.00 V |
| Voldoet aan China RoHS | Yes with exemptions |
| Zoemer | Nee |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.44 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.32 Kilogram |
| Volume | 1.315 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162703236 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |