
EKE 3470P
080G5012
Voedingsspanning [V] AC: 21 - 265, Communicatietype: USB; CANBUS; ETHER, Verpakking: Multi-verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 8
080G5012
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Analoge ingangen (AI) [st.] | 10 pc |
| Analoge uitgangen (AO) [st.] | 6 pc |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Bevestigingsmethode | DIN-rail |
| CE-keurmerk | Yes |
| Communicatietype | 1RS485 MODBUSCANBUSETHERUSB |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitale ingangen (DI) [st.] | 22 pc |
| Digitale uitgangen (DO) [st.] | 15 pc |
| Energieverbruik [W] | 15.0 W |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Goedkeuring | CEUAUL Erkend |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 8 pc |
| Inclusief aansluitingskit | Ja |
| Klok | Ja |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Material Description | EKE 3470P controller Pump/Level |
| Onderhoud geschikt | Nee |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Productaccessoires | Electron. control accessories |
| Productgroep | Electronic controllers |
| Productnaam | Liquid level controller |
| Producttype | EKE 3470P |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC [max.] | 265 V |
| Voedingsspanning [V] AC [min.] | 21 V |
| Voedingsspanning [V] DC [max.] | 230.00 V |
| Voedingsspanning [V] DC [min] | 40.00 V |
| Zoemer | Nee |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 1.039 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.655 Kilogram |
| Volume | 4.426 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162790472 |
| Proposition 65 | No significant risk |