
Vloeistofniveauregelaar, EKE 347
080G5000
Digitale ingangen (DI) [st.]: 2, Analoge ingangen (AI) [st.]: 5, Frequentie [Hz]: 50/60 Hz
080G5000
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Afdeling | 40 |
| Analoge ingangen (AI) [st.] | 5 pc |
| Analoge uitgangen (AO) [st.] | 1 pc |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Bevestigingsmethode | DIN-rail |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Communicatietype | CAN-openMODBUS RTU |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitale ingangen (DI) [st.] | 2 pc |
| Digitale uitgangen (DO) [st.] | 3 pc |
| Display aan voorkant | Ja |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energieverbruik [VA] | 15.0 VA |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | No |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Goedkeuring | CEEACLLC CDC TYSKUL |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 16 pc |
| Material Description | EKE 347 Liquid level controller |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Meer informatie | 3 SPDT-relais, 1 SolidState |
| Onderhoud geschikt | Nee |
| Overige RoHS-documentatie | EAEU RoHS |
| PFAS-gehalte [Ja/Nee] | No |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Productaccessoires | Electron. control accessories |
| Productgroep | Elektronische klepregeling |
| Productkenmerken | BuscommunicatieIngebouwde LCD-displayMeertalige gebruikersinterfaceSnelinstellingExterne displayoptieSPDT-relais |
| Productnaam | Vloeistofniveauregelaar |
| Producttype | EKE 347 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Regelelement type | Vloeistofniveausensor |
| Scherm - optie | MMIGRS2 |
| Taal product | ArabischChineesEngelsFransDuitsItaliaansPortugeesRussischSpaans |
| Type Ventieluitgang | AKVAKVAICM (+ICAD) |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC | 24 V |
| Voedingsspanning [V] DC | 24.00 V |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.378 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.192 Kilogram |
| Volume | 1.871 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428877077 |
| Proposition 65 | No significant risk |