
I/O-module, AK-XM 103A
080Z0032
Functie: Analoge ingangen en uitgangen, Type regelaar: Uitbreidingsmodule, Analoge ingangen (AI) [st.]: 4, Analoge uitgangen (AO) [st.]: 4, Verpakking: Multi-verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 16
080Z0032
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Afdeling | 25 |
| Analoge ingangen (AI) [st.] | 4 pc |
| Analoge uitgangen (AO) [st.] | 4 pc |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Display aan voorkant | Nee |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Energieverbruik [VA] | 1.5 VA |
| EU RoHS-conformiteit | Out of scope |
| Functie | Analoge ingangen en uitgangen |
| Gebruikt in product | T 2TE 2 |
| Goedkeuring | C-TICKCELLC CDC TYSKcURus |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 16 pc |
| Koelmiddel(en) | R744 |
| Material Description | AK-XM 103A, Control, Ext. Module,4AI/AO |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Nominale cap.-cond. Bereik N [IMP] | treceiver=32 ºF |
| Onderhoud geschikt | Nee |
| PFAS-gehalte [Ja/Nee] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productaccessoires | Electron. control accessories |
| Productgroep | I/O- en communicatiemodules |
| Productnaam | I/O-module |
| Productnaam SCIP-dossier | AK-XM Control Comm Module-1 |
| Producttype | AK-XM 103A |
| REACH kandidatenlijst stoffen | 2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Potassium nonafluoro-1-butanesulfonate (CAS no. 29420-49-3)Triphenyl phosphate (CAS no. 115-86-6) |
| SCIP-dossiernr. | 7c8673a0-73fc-4cad-a4bd-f865871e476b |
| Toepassingsgebied | Extra in- en uitgangen |
| Type regelaar | Uitbreidingsmodule |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.362 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.2 Kilogram |
| Volume | 2.514 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423279852 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |