
Communicatiemodule, AK-CM 101A
080Z0061
Functie: LON TP78, Communicatietype: LON TP78, Verpakking: Multi-verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 16
080Z0061
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Afdeling | 25 |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| Communicatietype | LON TP78 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Display aan voorkant | Nee |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-conformiteit | Out of scope |
| Functie | LON TP78 |
| Goedkeuring | C-TICKCEUR |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 16 pc |
| Material Description | AK-CM 101A, Control, Comm.Module, TP78 |
| Onderhoud geschikt | Nee |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Overige RoHS-documentatie | EAEU RoHS |
| PFAS-gehalte [Ja/Nee] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productaccessoires | Electron. control accessories |
| Productgroep | I/O- en communicatiemodules |
| Productnaam | Communicatiemodule |
| Productnaam SCIP-dossier | AK-CM Control Comm Module-2 |
| Producttype | AK-CM 101A |
| REACH kandidatenlijst stoffen | 2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Potassium nonafluoro-1-butanesulfonate (CAS no. 29420-49-3)Triphenyl phosphate (CAS no. 115-86-6) |
| SCIP-dossiernr. | 4c942b7b-7935-4634-9988-5659251d196d |
| Toepassingsgebied | Extra in- en uitgangen |
| Type regelaar | Communicatiemodule |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 314 Gram |
| Netto gewicht | 173 Gram |
| Volume | 2.425 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428078894 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |