
Ventilatorsnelheidsregelaar, XGE-EC
061H3247
Fabrieksinstelling [bar]: 28, P-band max. [bar]: 7, Regeling bereik [bar] Pe [min.]: 22, Regeling bereik [bar] Pe [max.]: 39, Type aanduiding: XGE-6S-E
061H3247
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | No |
| Behuizing | GESLOTEN |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP65 |
| CE-keurmerk | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Out of scope |
| Fabrieksinstelling [psig] | 406.0 psig |
| Goedkeuring | CE |
| Grootte drukingangsaansl. [inch] | 1/4 |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 50 pc |
| Identiek product | 061H3104061H3147 |
| Interne/Externe drukinlaat | Inwendig |
| Koelmiddel(en) | R407HR410AR449BR450AR513A |
| Material Description | XGE Fan Speed Controller 6SE |
| Max. Werkdruk [bar] | 47.0 bar |
| Max. Werkdruk [psig] | 681 psig |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Max] | 55 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Min] | -20 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [max.] | 131 °F |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [min.] | -4 °F |
| Onderhoud geschikt | Nee |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Opmerking drukaansluiting | met Schrader |
| P-band max. [bar] | 7.0 bar |
| P-band max. [psi] | 101.0 psi |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Productaccessoires | Nee |
| Productgroep | Elektronische regelaars |
| Productnaam | Ventilatorsnelheidsregelaar |
| Producttype | XGE-EC |
| Regeling bereik [bar] Pe [max.] | 39.00 bar |
| Regeling bereik [bar] Pe [min.] | 22.00 bar |
| Regeling bereik [MPa] Pe [max.] | 3.90 MPa |
| Regeling bereik [MPa] Pe [min.] | 2.20 MPa |
| Regeling bereik [psig] Pe [max.] | 566.00 psig |
| Regeling bereik [psig] Pe [min.] | 319.00 psig |
| Standaard drukinlaat | DIN 8906 |
| Type aanduiding | XGE-6S-E |
| Type drukinlaat | Flare |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Voedingsspanning [V] DC | 10.00 V |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.224 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.19 Kilogram |
| Volume | 0.735 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428531634 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |