
Ventilatorsnelheidsregelaar, XGE-EC
061H3245
Fabrieksinstelling [bar]: 8, P-band max. [bar]: 4.5, Regeling bereik [bar] Pe [min.]: 8, Regeling bereik [bar] Pe [max.]: 18, Type aanduiding: XGE-2S-E
061H3245
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | No |
| Behuizing | GESLOTEN |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP65 |
| CE-keurmerk | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | No |
| Fabrieksinstelling [psig] | 116.0 psig |
| Goedkeuring | CE |
| Grootte drukingangsaansl. [inch] | 1/4 |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 50 pc |
| Identiek product | 061H3104061H3145 |
| Interne/Externe drukinlaat | Inwendig |
| Koelmiddel(en) | R134aR22R404AR407CR407FR407HR448AR449AR449BR450AR452AR513A |
| Material Description | XGE Fan Speed Controller 2SE |
| Max. Werkdruk [bar] | 47.0 bar |
| Max. Werkdruk [psig] | 681 psig |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Max] | 55 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Min] | -20 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [max.] | 131 °F |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [min.] | -4 °F |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Onderhoud geschikt | Nee |
| Opmerking drukaansluiting | met Schrader |
| P-band max. [bar] | 4.5 bar |
| P-band max. [psi] | 65.0 psi |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Productaccessoires | Nee |
| Productgroep | Elektronische regelaars |
| Productnaam | Ventilatorsnelheidsregelaar |
| Producttype | XGE-EC |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Regeling bereik [bar] Pe [max.] | 18.00 bar |
| Regeling bereik [bar] Pe [min.] | 8.00 bar |
| Regeling bereik [MPa] Pe [max.] | 1.80 MPa |
| Regeling bereik [MPa] Pe [min.] | 0.80 MPa |
| Regeling bereik [psig] Pe [max.] | 261.00 psig |
| Regeling bereik [psig] Pe [min.] | 116.00 psig |
| Standaard drukinlaat | DIN 8906 |
| Type aanduiding | XGE-2S-E |
| Type drukinlaat | Flare |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Voedingsspanning [V] DC | 10.00 V |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.225 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.19 Kilogram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Volume | 0.735 Liter |
| EAN/UPC | 5702428531610 |