
Ventilatorsnelheidsregelaar, XGE-4MI
061H3241
Fabrieksinstelling [bar]: 19, Aantal fasen: 1, P-band max. [bar]: 6, Regeling bereik [bar] Pe [min.]: 10, Regeling bereik [bar] Pe [max.]: 25, Type aanduiding: XGE-4MI
061H3241
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aantal fasen | 1 |
| Barstdruk [bar] | 131.0 bar |
| Barstdruk [psig] | 1900 psig |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Behuizing | GESLOTEN |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP65 |
| CE-keurmerk | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | No |
| Fabrieksinstelling [psig] | 276.0 psig |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Goedkeuring | CE |
| Grootte drukingangsaansl. [inch] | 1/4 |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 60 pc |
| Identiek product | 061H3240 |
| Interne/Externe drukinlaat | Inwendig |
| Koelmiddel(en) | R134aR22R404AR407CR407FR407HR448AR449AR449BR450AR452AR513A |
| Material Description | XGE Fan Speed Controller 4MI I/60 |
| Max. stroomuitvoer/-fase [A] | 3 A |
| Max. Werkdruk [bar] | 47.0 bar |
| Max. Werkdruk [psig] | 681 psig |
| Min. toerentalinstelling [%] | 35%@60Hz45%@50Hz |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Max] | 55 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Min] | -20 °C |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [max.] | 131 °F |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [min.] | -4 °F |
| Onderhoud geschikt | Nee |
| Opmerking drukaansluiting | met Schrader |
| P-band max. [bar] | 6.0 bar |
| P-band max. [psi] | 87.0 psi |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Productaccessoires | Electron. control accessories |
| Productgroep | Elektronische regelaars |
| Productnaam | Ventilatorsnelheidsregelaar |
| Producttype | XGE |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Regeling bereik [bar] Pe [max.] | 25.00 bar |
| Regeling bereik [bar] Pe [min.] | 10.00 bar |
| Regeling bereik [MPa] Pe [max.] | 2.50 MPa |
| Regeling bereik [MPa] Pe [min.] | 1.00 MPa |
| Regeling bereik [psig] Pe [max.] | 363.00 psig |
| Regeling bereik [psig] Pe [min.] | 145.00 psig |
| Standaard drukinlaat | DIN 8906 |
| Type aanduiding | XGE-4MI |
| Type drukinlaat | Flare |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC [max.] | 240 V |
| Voedingsspanning [V] AC [min.] | 200 V |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.211 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.2 Kilogram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Volume | 0.775 Liter |
| EAN/UPC | 5702428275484 |