Ventilatorsnelheidsregelaar
061H3066
Fabrieksinstelling [bar]: 21, P-band max. [bar]: 6, Regeling bereik [bar] Pe [min.]: 10, Regeling bereik [bar] Pe [max.]: 25
061H3066
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | No |
| Behuizing | GESLOTEN |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP65 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Fabrieksinstelling [psig] | 304.0 psig |
| Goedkeuring | CECSAEACUL |
| Grootte drukingangsaansl. [inch] | 1/4 |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 60 pc |
| Interne/Externe drukinlaat | Female |
| Koelmiddel(en) | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR410AR448AR449AR449BR449CR450AR452AR507AR513AR515B |
| Material Description | XGE Fan Speed Controller 4SEIQ01 I/60 |
| Max. Werkdruk [bar] | 47.0 bar |
| Max. Werkdruk [psig] | 681 psig |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Max] | 55 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Min] | -20 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [max.] | 131 °F |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [min.] | -4 °F |
| Onderhoud geschikt | Nee |
| Opmerking drukaansluiting | met Schrader |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| P-band max. [bar] | 6.0 bar |
| P-band max. [psi] | 87.0 psi |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Productaccessoires | Electron. control accessories |
| Productgroep | Elektronische regelaars |
| Productnaam | Ventilatorsnelheidsregelaar |
| Producttype | XGE |
| Regeling bereik [bar] Pe [max.] | 25.00 bar |
| Regeling bereik [bar] Pe [min.] | 10.00 bar |
| Regeling bereik [MPa] Pe [max.] | 2.50 MPa |
| Regeling bereik [MPa] Pe [min.] | 1.00 MPa |
| Regeling bereik [psig] Pe [max.] | 362.00 psig |
| Regeling bereik [psig] Pe [min.] | 145.00 psig |
| Standaard drukinlaat | DIN 8906 |
| Type aanduiding | XGE-4SEIQ01 |
| Type drukinlaat | Flare |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Voedingsspanning [V] DC | 10.00 V |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.272 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.215 Kilogram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255250197 |