
Ventilatorsnelheidsregelaar, RGE
061H3009
Fabrieksinstelling [bar]: 19, Aantal fasen: 1, P-band max. [bar]: 4, Regeling bereik [bar] Pe [max.]: 28, Regeling bereik [bar] Pe [min.]: 8, Type aanduiding: RGE-Z1Q4-7DS
061H3009
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aantal fasen | 1 |
| Aantal klemmen [stuks] | 4 pc |
| Barstdruk [bar] | 131.0 bar |
| Barstdruk [psig] | 1900 psig |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Behuizing | GESLOTEN |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP54 |
| CE-keurmerk | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | No |
| Fabrieksinstelling [psig] | 276.0 psig |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Goedkeuring | CE |
| Grootte drukingangsaansl. [inch] | 1/4 |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 16 pc |
| Interne/Externe drukinlaat | Inwendig |
| Koelmiddel(en) | R134aR22R404AR407CR407HR449BR450AR513A |
| Lengte capillair [inch] | 35.4 in |
| Lengte capillair [mm] | 900 mm |
| Material Description | RGE Fan Speed Controller Z1Q4-7DS |
| Max. stroomuitvoer/-fase [A] | 8 A |
| Max. Werkdruk [bar] | 47.0 bar |
| Max. Werkdruk [psig] | 681 psig |
| Min. toerentalinstelling [%] | 35%@60Hz45%@50Hz |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Max] | 55 °C |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Min] | -20 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [max.] | 131 °F |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [min.] | -4 °F |
| Onderhoud geschikt | Nee |
| Opmerking drukaansluiting | met Schrader |
| P-band max. [bar] | 4.0 bar |
| P-band max. [psi] | 58.0 psi |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Productaccessoires | Nee |
| Productgroep | Elektronische regelaars |
| Productnaam | Ventilatorsnelheidsregelaar |
| Producttype | RGE |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Regeling bereik [bar] Pe [max.] | 28.00 bar |
| Regeling bereik [bar] Pe [min.] | 8.00 bar |
| Regeling bereik [MPa] Pe [max.] | 2.80 MPa |
| Regeling bereik [MPa] Pe [min.] | 0.80 MPa |
| Regeling bereik [psig] Pe [max.] | 406.00 psig |
| Regeling bereik [psig] Pe [min.] | 116.00 psig |
| Standaard drukinlaat | DIN 8906 |
| Type aanduiding | RGE-Z1Q4-7DS |
| Type drukinlaat | Flare |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC [max.] | 240 V |
| Voedingsspanning [V] AC [min.] | 200 V |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.666 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.58 Kilogram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Volume | 1.648 Liter |
| EAN/UPC | 5702428275781 |