
Electron. control accessories, 1PH ENERGY METER 45A DIRECT CONN. RS485
080Z2131
Verpakking: Enkelvoudige verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 1
080Z2131
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Functie | Vraagmeters |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 1 pc |
| Material Description | 1PH ENERGY METER 45A DIRECT CONN. RS485 |
| Onderhoud geschikt | Nee |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productaccessoires | Nee |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Productgroep | Electron. control accessories |
| Productnaam | Energy meter |
| Producttype | Energy Meter |
| Toepassingsgebied | Energiemeteropneming |
| Verpakking | Enkelvoudige verpakking |
| Voedingsspanning [V] AC [max.] | 240 V |
| Voedingsspanning [V] AC [min.] | 120 V |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 143 Gram |
| Netto gewicht | 92 Gram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Volume | 0.569 Liter |
| EAN/UPC | 5715162715819 |