
Electron. control accessories, EKA 164A, Display, Universal,Green I/24, EKC Controllers
084B8670
Verpakking: Industriële verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 24
084B8670
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | No |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Functie | Display groen |
| Gebruikt in product | EKC Controllers |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 24 pc |
| Material Description | EKA 164A, Display, Universal,Green I/24 |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productgroep | Electron. control accessories |
| Productnaam | Display |
| Producttype | Accessoire |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Type aanduiding | EKA 164A |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.041 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.036 Kilogram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Volume | 0.123 Liter |
| EAN/UPC | 5702428434256 |