
Electron. control accessories, EKA 183A, Accessory, Programming Key, EKC Controllers
084B8582
Verpakking: Multi-verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 35
084B8582
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Afdeling | 25 |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Functie | Programmeersleutel |
| Gebruikt in product | EKC Controllers |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 35 pc |
| Material Description | EKA 183A, Accessory, Programming Key |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| PFAS-gehalte [Ja/Nee] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productgroep | Electron. control accessories |
| Productnaam | Programmeersleutel |
| Producttype | Accessoire |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Type aanduiding | EKA 183A |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.048 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.03 Kilogram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Volume | 0.543 Liter |
| EAN/UPC | 5702428165976 |