
Electron. control accessories, AK-UI55 6m Cable I-Pack
084B4198
Verpakking: Industriële verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 24
084B4198
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Afdeling | 25 |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| Functie | 6 m kabel voor AK-UI55-displays |
| Gebruikt in product | AK-UI55 |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 24 pc |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Identiek product | 084B4079 |
| Material Description | AK-UI55 6m Cable I-Pack |
| Meer informatie | 24 pieces |
| PFAS-gehalte [Ja/Nee] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productgroep | Electron. control accessories |
| Productnaam | TOEBEHOREN |
| Producttype | Accessoire |
| Verpakking | Industriële verpakking |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.159 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.149 Kilogram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Volume | 0.501 Liter |
| EAN/UPC | 5702424067960 |