
Electron. control accessories, AK-UI55 3m Cable M-Pack
084B4078
Verpakking: Multi-verpakking, Hoeveelheid per verpakkingsformaat: 24
084B4078
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Afdeling | 25 |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| Functie | 3 m kabel voor AK-UI55-displays |
| Gebruikt in product | AK-UI55 |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 24 pc |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Identiek product | 084B4196 |
| Material Description | AK-UI55 3m Cable M-Pack |
| Meer informatie | 24 pieces |
| PFAS-gehalte [Ja/Nee] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Productgroep | Electron. control accessories |
| Productnaam | TOEBEHOREN |
| Producttype | Accessoire |
| Verpakking | Multi-verpakking |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.076 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.074 Kilogram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Volume | 0.112 Liter |
| EAN/UPC | 5702428544504 |