
Termostati, ECtemp 532, Sensora tips: Istaba+grīda
088L0035
Temperatūra— telpā [°C]: 5 - 35, Displeja tips: NAV DISPLEJA
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: ECtemp 530, ECtemp 531 ECtemp 532
088L0035
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| 2polu slēdzis | Nē |
| Akumulācijas temperatūra [°C] [Max] | 65 °C |
| Akumulācijas temperatūra [°C] [Min] | -20 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra [°C] [Max] | 30 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra [°C] [Min] | -10 °C |
| Apraksts | ECtemp 532 |
| Apstiprinājums | CE |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Augstums [mm] | 85 mm |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 230 V |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [maks.] | 240 V |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [min.] | 220 V |
| CE marķējums | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN montāža | Nē |
| Displeja tips | NAV DISPLEJA |
| Displejs (jā/nē) | Nē |
| Dziļums [mm] | 36 mm |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elementa IP klase | 31 |
| Garantija [gadi] | 2 |
| Histerēze (+/-) | 0.40 |
| Indikatora tips | LED |
| Induktīvā slodze | cos φ= 0.3 max 1A |
| Izstrādājuma apraksts | ECtemp 532 |
| Izstrādājumu grupa | Termostati |
| Krāsa | Balts RAL 9010 |
| Lietošana | Floor heating |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Lodes spiediena pārbaudes temperatūra [°C] | 75 °C |
| Maksimālā aktīvā slodze [A] | 15 A |
| Material Description | EFET 532, WE ELKO |
| Pakotnes augstums [mm] | 85 mm |
| Pakotnes dziļums [mm] | 140 mm |
| Pakotnes platums [mm] | 95 mm |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Platums [mm] | 85.00 mm |
| Product line | 21 |
| Produkta veids | ECtemp 53x.sērija |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Regulēšanas veids | Histerēze |
| Releja slēdzis | 2poli |
| Rezerves strāvas patēriņš [W] [Max] | 0.25 W |
| Sala aizsardzība [°C] | 5 °C |
| Satur akumulatori | No |
| Sensora definīcijas punkts [omi/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Sensora tips | Istaba+grīda |
| Sertifikācijas uzņēmums | NEMKO |
| Skalas iestatījums | 5 - 35ºC |
| Temperatūra— grīdas [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatūra— grīdas [°C] [Min] | 20 °C |
| Temperatūra— telpā [°C] [Max] | 35 °C |
| Temperatūra— telpā [°C] [Min] | 5 °C |
| Termināļa kabeļu maksimālais lielums [mm²] | 2 x 2.5 |
| UL novērtējums | No |
| UNSPSC KODS | 41112209 |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.24 Kilogram |
| Neto svars | 0.21 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 0.761 Liter |
| EAN/UPC | 5703466129005 |