
Termostati, ECtemp 440, 5 °C - 35 °C
088L0468
Temperatūras iestatījumu diapazons [°C]: 5 - 35, Displeja tips: LCD
088L0468
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| 1 Primārais akumulators Kg | 0.001 |
| 1 Primārais akumulators SUMMA Kg | 0.001 |
| Akumulatora tips vai nosaukums | Coin battery Manganese Lithium (CR1220) |
| Akumulatoru skaits | 1 |
| Apraksts | ECtemp 440 CN |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Augstums [mm] | 86 mm |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 230 V |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [maks.] | 240 V |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [min.] | 220 V |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN montāža | Nē |
| Displeja tips | LCD |
| Displejs (jā/nē) | Jā |
| Dziļums [mm] | 13 mm |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| Izstrādājumu grupa | Termostati |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Krāsa | Balts RAL 9016 |
| Lietošana | Floor heating |
| Material Description | EFIT-440 CN, |
| Product line | 21 |
| Produkta veids | ECtemp 440 |
| Satur akumulatori | Yes |
| Temperatūra— grīdas [°C] [Max] | 45 °C |
| Temperatūra— grīdas [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatūras iestatījumu diapazons [°C] [Max] | 35 °C |
| Temperatūras iestatījumu diapazons [°C] [Min] | 5 °C |
| Termostata IP klase | 30 |
| UL novērtējums | Out of scope |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.275 Kilogram |
| Neto svars | 0.27 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 0.001 Cubic meter |
| EAN/UPC | 5703466202760 |