
Atstarojošas izolācijas plāksnes, 100plāksnes, 50m²
088L0097
Application: Floor heating
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: ECcell
Ieteicamā nomaiņa: 140F1132
088L0097
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Atstarojošas izolācijas plāksnes, 100plāksnes, 50m² |
| Biezums [mm] | 13.00 mm |
| Darbības temperatūra [°C] [Max] | 80 °C |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Garums [m] | 1.00 m |
| Izstrādājumu grupa | Citi apsildes produkti |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Lietošana | Floor heating |
| Material Description | Danfoss Reflect 50m² 100 plates |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Pakotnes augstums [mm] | 1300 mm |
| Pakotnes dziļums [mm] | 1200 mm |
| Pakotnes platums [mm] | 800 mm |
| Platums [mm] | 50.00 mm |
| Product line | 21 |
| Produkta veids | ECcell |
| Satur akumulatori | No |
| UL novērtējums | No |
| UNSPSC KODS | 30141500 |
| Warranty type | 10-year product warranty |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 174.4 Kilogram |
| Neto svars | 135 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 1440 Liter |
| EAN/UPC | 5703466173589 |