
Atstarojošas izolācijas plāksnes, 4plāksnes, 2m²
088L0077
Application: Floor heating
088L0077
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Atstarojošas izolācijas plāksnes, 4plāksnes, 2m² |
| Biezums [mm] | 13.0 mm |
| Darbības temperatūra [°C] [Max] | 80 °C |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Garums [m] | 1.00 m |
| Izstrādājuma apraksts | Atstarojošas izolācijas plāksnes 4 |
| Izstrādājumu grupa | Citi apsildes produkti |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Lietošana | Floor heating |
| Material Description | Reflect insulation plates 4 plates 2m² |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Pakotnes augstums [mm] | 50 mm |
| Pakotnes dziļums [mm] | 1175 mm |
| Pakotnes platums [mm] | 520 mm |
| Platums [mm] | 50.00 mm |
| Product line | 21 |
| Produkta veids | ECcell |
| Satur akumulatori | No |
| UL novērtējums | No |
| UNSPSC KODS | 30141500 |
| Warranty type | 10-year product warranty |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 7.2 Kilogram |
| Neto svars | 7 Kilogram |
| Volume | 30.55 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466228111 |
| Proposition 65 | Cancer |