
Atstarojošas izolācijas plāksnes, 10plāksnes, 5m²
088L0076
Application: Floor heating
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: ECcell
Ieteicamā nomaiņa: 140F1130
088L0076
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Atstarojošas izolācijas plāksnes, 10plāksnes, 5m² |
| Biezums [mm] | 13.00 mm |
| Darbības temperatūra [°C] [Max] | 80 °C |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Garums [m] | 1.00 m |
| Izstrādājuma apraksts | Atstarojošas izolācijas plāksnes 10 |
| Izstrādājumu grupa | Citi apsildes produkti |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Lietošana | Floor heating |
| Material Description | Reflect insulation plates 10 plts 5m² |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Pakotnes augstums [mm] | 1300 mm |
| Pakotnes dziļums [mm] | 1200 mm |
| Pakotnes platums [mm] | 800 mm |
| Platums [mm] | 50.00 mm |
| Product line | 21 |
| Produkta veids | ECcell |
| Satur akumulatori | No |
| UL novērtējums | No |
| UNSPSC KODS | 30141500 |
| Warranty type | 10-year product warranty |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 11.8 Kilogram |
| Neto svars | 11.7 Kilogram |
| Volume | 85.54 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466228104 |
| Proposition 65 | Cancer |