
Apsildāmie paklāji, Veria QM 150, 3.00 m², Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 230, 450 W
189B0166
Veria QM 150 450W 230V 3m², 2C GLO
189B0166
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Veria QM 150 450W 230V 3m², 2C GLO |
| Apstiprinājums | CE |
| Ārējā loksne | PVDF |
| Ārējās loksnes krāsa | Dzeltens |
| Aukstā vadītāja garums [m] | 2.3 m |
| Aukstā vadītāja lielums [mm²] | 1.0 mm² |
| Aukstā vadītāja tips | DTWB |
| Aukstā vadītāja vadītāju skaits | 1 |
| Aukstais vadītājs | Jā |
| Auksto vadītāju skaits | 1 |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 230 V |
| Biezums [mm] | 3.50 mm |
| CE marķējums | Yes |
| Darbības temperatūra [°C] [Max] | 120 °C |
| Deformācijas izturība [N] | 600 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elementa IP klase | IPX7 |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Garantija [gadi] | 12 |
| Izstrādājumu grupa | Apsildāmie paklāji |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Lietošana | Floor heating |
| Material Description | Veria Quickmat 150 450W, 230V 0,5 x 6M, |
| Paklāja garums [m] | 6.00 m |
| Paklāja platums [m] | 0.5 m |
| Product line | 21 |
| Produkta veids | Veria QM 150 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Seguma zona [m²] | 3.00 m² |
| Siltuma izvade [W] | 450 W |
| Stiepes izturība [N] | 120 N |
| UL novērtējums | Out of scope |
| UNSPSC KODS | 40101830 |
| Vadītāja izolācija | FEP |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.873 Kilogram |
| Neto svars | 1.854 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 22.739 Liter |
| EAN/UPC | 5703466206843 |